Oferta

Dach jest bardzo ważnym elementem każdego domu. Jest wizytówką i zwieńczeniem budynku. Pokrycia dachowe mają na celu zapewnienie ciepła i pewności w naszym domu Muszą być estetyczne trwałe i bezpieczne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy Państwu wybór pokryć dachowych pochodzących od producentów wiodących na rynku materiałów budowlanych. U nas otrzymacie Państwo wyłącznie sprawdzone i światowe marki, które przez lata pracy potwierdziły wysoką jakość i stabilną pozycję swoich materiałów.

Idealnym materiałem do szybkiego i taniego pokrycia dachu domu lub budynku jest blachodachówka. Blachodachówki sprawdzają się zarówno w przypadku budynków nowych jak i remontowanych.
Pokrycie dachowe z blachy powlekanej dzięki dużej ilości dostępnych kolorów gwarantuje interesujący wygląd i wiele lat użytkowania. Właśnie te wszystkie zalety sprawiają, że blachodachówki to jeden z najczęściej wybieranych materiałów na dachy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również blachy trapezowe, dachówki ceramiczne oraz płyty warstwowe.

Solidny dach wymaga równie rzetelnych akcesoriów dachowych, które wzmocnią ochronę dachu przed wilgocią, mrozem, wodą, słońcem i parą. Polecamy takie akcesoria dachowe jak: membrana dachowa, folia paroprzepuszczalna, mata strukturalna, system rynnowy, okna dachowe, system komunikacji dachowej, system przeciwśniegowy.

Oferujemy wysokiej jakości papy termozgrzewalne, okna dachowe firm Fakro, Velux i Roto. Prowadzimy również sprzedaż systemów orynnowania z tworzywa Nicoll, Scala Plastics, metalowe powlekane Wijo, Struga, rynny ocynkowane, tytancynk oraz miedziane. Otrzymacie u nas Państwo również więźbę dachową.
Oczywiście dachy to również fachowy montaż wykonany przez dekarzy którzy dysponują niezbędną wiedzą na temat stosowanych produktów. U nas otrzymacie Państwo usługę na wysokim poziomie.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi dostarczając potrzebne informacje do projektowania.

  • BLACHY TRAPEZOWE

  • BLACHODACHÓWKI

  • DACHÓWKI CERAMICZNE

  • RYNNY

  • PAPY TERMOZGRZEWALNE

  • WIĘŹBA DACHOWA

  • PŁYTY WARSTWOWE

Copyright by www.batex.koscian.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona główna Kontakt